Zdravý životní styl.

Vždycky jsem si dávala velmi záležet, abych měla zdravý životní styl. Chtěla jsem totiž být taková, že půjdu svým dětem příkladem. Protože si pamatuji například moji sousedku, která se vyžívala pouze v tom, že jí jen ta samá nezdravá jídla. A taky aby šla někam si zasportovat, tak o tom nemohla být ani řeč. A dopadlo to potom tak, že měla velké zdravotní problémy a musela být týden hospitalizovaná v nemocnici. A já jsem si řekla, že takhle já rozhodně skončit nechci. Proto jsem sebe a celou svou rodinu přihlásila do takového projektu, který se zajímá o zdravý životní styl. Jednalo se o to, že velké party lidí chodí společně na různé výlety. A ty výlety byly samozřejmě vždycky pěšky anebo na kolech. A jezdilo se hlavně do přírody.

Dbám na zdravou stravu.

Mám moc ráda přírodu. Baví mě a líbí se mi, když si v přírodě sednu někam na pařez anebo na zem a poslouchám zvuky přírody. Opravdu není lepší psycholog než sama příroda. A já bych chtěla všem doporučit, že takovýto přírodní životní styl může být pro naši duši a tělo opravdu blahodárný.

Neradi sedíme doma.

Co může být lepšího, než příroda? Já si myslím, že příroda může vyléčit opravdu mnoho neřesti a bolesti. Samozřejmě, že příroda zase není všemocná. Ale pokud máte takové lehčí psychické problémy, tak si myslím, že je opravdu příjemné jít do lesa zaposlouchat se do zvuků přírody a hlavně lesa. Věřte mi, že šumění lesa dokáže být opravdu skvělý balzám na duši. Záleží ale opravdu jenom na vás, jaký životní styl si vy sami vyberete. A vy máte něco svého, co vás zaručeně dostane do pohody a do klidu? Nebo zase je něco, co vás zase ihned rozhodí a jste celí nervózní a nesví? Je opravdu mnoho lidí, kteří se liší od ostatních. Co vyhovuje jednomu, tak samozřejmě nemusí vyhovovat druhému. Takto to bývalo vždycky. Já třeba nedám dopustit na zdravý a aktivní životní styl, který mě baví. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup