Osobité šperky

Autorské šperky mají vždycky svou hodnotu. A to ne jenom kvůli tomu, že jsou to šperky, ale hlavně kvůli tomu, že jsou jedinečné, a hlavně dělané s láskou. A víte, proč to píšu a proč to vím? Protože i já dělám své autorské šperky. A musím říct, že mě to hodně baví a taky mi jdou dobře na odbyt. Víte, já jsem k tomu přišla úplně náhodou. Byla jsem tehdy se sestrou na dovolené. Bylo tam opravdu hodně stánků s nějakými suvenýry. A já jako správná turistka jsem si chtěla toho co nejvíce koupit. Koupila jsem hlavně autorské oblečení, které se mi hodně líbí. A tak mám doma už z dovolených hodně věcí, jako například šátky a maxi šaty, které se na dovolené u moře opravdu hodně často nosí. A taky jsem si je velmi oblíbila.

Výroba šperků je zábava.

Moc ráda nosím autorské věci, ať to jsou šperky nebo šaty. A co mě velmi mrzelo, že jsem u moře našla opravdu jen málo stánků s autorskými šperky. Mrzelo mě to, protože autorské šperky jsem právě moc chtěla a moje maminka je taky chtěla, abych jí je dovezla. A tak jsem se sestrou musely projít celé tržiště, abychom tam našly autorské šperky. A tam mě právě napadl obchodní krok.

Originální prsten je krásný.

Budu dělat a vyrábět autorské šperky! Nevím, proč mě to už nenapadlo dříve, když mám moc ráda originální šperky. A tak jsem si koupila knihu o podnikání a pak taky knihu o tvorbě autorských šperků. A moc ráda vyrábím třeba autorské prstýnky a náušnice. Vyrábím je ve velkém, protože je o ně opravdu velký zájem. Někdy se mi stane, že mám dokonce objednávku na padesát autorských šperků a musím je udělat třeba za týden. Je to docela dost náročné, ale na druhou stranu mě to moc těší, protože to znamená, že je o moje šperky velký zájem. Navíc i cenu mám nízkou, baví mě to dělat i pro radost, takže se navíc ani nemusím bát, že bych přišla o klientelu. A pokud vás zajímá výroba autorských šperků, tak se podívejte na naše webové stránky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup