Zábavná hra pro rodinu a přátelé

Pokud se chcete https://www.airbnb.cz/night-at/jankraus konečně vyprostit od každodenní rutiny, je na čase vstát a jít zábavě, jak se říká naproti. Neseďte proto doma na gauči a oslovte svoje lenivé přátelé nebo rodinu a vydejte se vstříc dobrodružství, které Vám poskytne zábavná hra v https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-pardubice/.

puzzle na kupě
Tato hra je velice poučná a prověří vaší společnou spolupráci ve vypjatých situacích. Samozřejmě nejde jen tak o nějakou hru, tato hra před vámi bude skrývat nejrůznější záhady, hlavolamy a rébusy, které budete muset rozluštit, abyste se dostali co nejdříve ke zdárnému konci. Hru si můžete zahrát už od dvou lidí, ale víte, jak se to říká, více hlav více ví, proto radši oslovte více lidí, ať se netrápíte ve dvou. Hra je limitována věkem a to od patnácti let, děti mladší mohou přijít pouze v doprovodu rodičů, či jejich příslušníků a maximální počet lidí je limitován na 5 osob. Celková hra je určena časovým limitem 75 minut.
Velkou výhodou jsou zde dárkové poukazy, kterými lze obdarovat své drahé přátelé nebo rodinu na Vánoce nebo narozeniny. Dárkový poukaz není časově omezený, takže se nemusíte bát, špatně naplánovaného termínu nebo propadnutí voucheru, všechno si zkrátka zařídíte podle sebe a to bez velkých starostí. Třeba si právě obdarovaná osoba vybere Vás, jako svého parťáka do týmu a vy tak zažijete plno zábavy a akce s oslavencem.týmový rébus
Firma pořádá samozřejmě nejrůznější firemní akce, rozlučky se svobodou, nebo oslavy narozenin, takže bude jen na Vás, čím překvapíte svoje přátelé nebo drahé zaměstnance.
Zkuste proto vyzkoušet novou zábavu, která se rozmohla do mnoha zemí. Třeba Vás zaujme natolik, že vaše návštěva zde nebude poslední, ale ba naopak jí budete vyhledávat i do budoucna a budete chtít vyzkoušet co nejvíce těchto únikových her a prožít co nejvíce zajímavých témat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup