Tipy na jedinečnou rozlučku se svobodou


Vymýšlíte party pro svého kamaráda nebo kamarádku, kterého nebo kterou čeká brzy vstup do manželství? Pokud chcete, aby se onen den stal skutečnou oslavou vašeho přátelství a zároveň byl plný uvolněné zábavy a skvělých vzpomínek, bude se vám jistě hodit trocha inspirace. Samozřejmě je možné uchýlit se k dnes již obvyklé a tradiční variantě, opatřit oslavence šerpou a tričkem s názvem jeho budoucího titulu „ženich“ nebo „nevěsta“ a zatáhnout do na skleničku do nejbližšího baru – věříme však, že se tomuto způsobu rozloučení se svobodou chcete vyvarovat a raději vymyslíte něco, na co budete dlouho a s nadšením všichni vzpomínat.

billboard-right

Ideální variantou je naplánovat celý den nebo večer tak, abyste měli možnost si jednak popovídat a posedět, abyste k tomu mohli něco dobrého jíst a pít a užili si příjemný relax a potom se i trochu pobavili, byli chvilku aktivní, účastnili se nějaké hry nebo jiné formy zábavy – to všechno společně.

Co tedy můžete podniknout a co zařadit do vašeho rozlučkového menu, aby se den opravdu vyvedl a byl pečlivě naplánovaný do každého detailu?

labyrint (1)

  • Piknik nebo oběd někde venku. Najezte se spolu na nějakém příjemném místě, můžete zvolit třeba park nebo posezení v přírodě – záleží, kde to má oslavenec nejraději, jestli je skrz na skrz městský typ, nebo dává přednost klidu a zvukům přírody. Posezení u jídla a společnou konverzaci tak spojíte s výletem a někam se podíváte.
  • Společenské hry. Nezapomeňte si k posezení vymyslet nebo pořídit nějaké hry, kterými se zabavíte, až si dostatečně popovídáte a posdílíte s oslavencem, na co se na svatbě nejvíce těší a co mu naopak dělá vrásky. Věnujte celý den především jemu a jeho přáním. Hry jsou dobrým způsobem, jak se odreagovat a užít si legraci. Když vás to už venku nebude bavit nebo vám plány na venkovní aktivity překazí počasí, zajděte si společně třeba na laser game v Praze.
  • Překvapení není nikdy dost. Připravte si na večer třeba nějakou zábavnou bojovku, během které bude oslavenec muset hledat nějaké dárky, které mu předem schováte na určitá místa. Může se jednat třeba o nalezení pokladu pomocí složitých indicií a nápověd – pokladem může být třeba balíček pro život v manželství a nezbytnosti, které bude v tomto období potřebovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup