Praktický plot se snadným udržováním

Máte soukromý pozemek, který potřebujete oplotit? Zahrada, louka, pole, kousek lesa, ale především rodinné domy se zahrádkami a firmy, nejčastěji právě ti potřebují oplotit svůj pozemek nebo v případě firem celý areál. Ideální je betonový plot. Poskytuje dostatek soukromí, takže už neuvidíte žádné oči sousedů z okolního obydlí a zároveň je pevný a bytelný, takže i pro firmy velice vhodný a cenově výhodný.

žena v tulipánech

Poskytují několik variant

Betonové ploty poskytují několik různých variant. Vybírat si můžete také z barev. Je možná šedá, písková, béžová nebo i jiné kombinace. Další z možností je využití celoplošných panelů nebo je možné panely něčím osvěžit, například vrchní mřížkou, zvýrazněným doplňkem a podobně.

Další z vlastností je estetický vzhled a design. Hodí se do moderních zahrad, na zahrádky a skvěle vypadají i u rodinných domků. Větší nebo menší zahrada, oplotit můžete jakoukoliv zahradu či pozemek. Poskytují dostatek soukromí, protože přes ně nejde vidět. Už žádné oči kolemjdoucích nebo sousedů. Užívejte si své vlastní soukromí na svém vlastním pozemku.

Jaké mají další výhody?

Bezesporu udržovatelnost, protože nic nepotřebují. Nebudete je natírat, ani měnit, nemusíte s nimi nic dělat. Budou stále vypadat jako nové. Stačí je ustavit a užívat si jejich dlouhou neměnnou životnost.

hypoteka3

A jaká bude cena? To prozradí betonový plot cena za metr. Aktuální informace vždy naleznete v ceníku. Snadno si vypočítáte, kolik metrů potřebujete a podíváte se, jaká cena je uvedena za jednotku čili za metr. Naše služby jsou kdykoliv k dispozici.

K plotu patří také brána nebo branka. Samozřejmě bude ladit s celkovým pojetím. Nic nesmí rozrazit ten krásný dojem z celkové estetiky.

Pomůžeme s plánem, bouráním i výstavbou nového plotu. Žádná práce nám není cizí! Navrhneme nový typ plotu, zajistíme kompletní návrhy a dokumentaci, zajistíme bourání starého plotu a odvezení materiálu a samozřejmě výstavbu nového.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup