Mobilní dům Atlas Oasis

Dvanáctimetrový mobilheim, u kterého šířka míří ke čtyřem metrům, patří mezi, rozměrově, průměrné mobilní domy. Zabere plochu zhruba 44 metrů čtverečních vašeho pozemku. To určitě není moc, takže se nabízí otázka, jestli k němu přistavit nějakou větší verandu či pergolu. Právě použití pergoly značně rozšíří obytnou plochu mobilheimu.

Mobilheim Ilustrační obrázek

Z venčí Atlas Oasis nijak neoslní svým designem. Je spíše poplatný typové vlně, na které se vezli skoro všichni výrobci mobilních domů v době vzniku tohoto domku. Jde tedy o světlou, dlouhou krabici s okny v čele i po stranách s náznakem sedlové střechy. Vnější plášť je tvořen prolisovanými hliníkovými lamelami. Nový majitel, pokud se bude chtít odlišit od jiných domků, se může na fasádě vyřádit různými barevnými kombinacemi. Na míře kreativity závisí výsledný originální vzhled.

V kuchyni připravíte jakékoliv lahůdky

Mobilní domek Atlas Oasis má dostatečnou izolaci stěn, abyste v něm bez obtíží přežili celý rok. K tomu pomáhají i zdvojená izolační okna. Vnitřní prostor je dispozičně řešený pro šest osob. Jsou v něm dvě ložnice, sociální místnost, velká kuchyně a obývací prostor. Atlas Oasis a další typy mobilních domů značky Atlas se nabízí jako plně vybavené domky. Tedy jsou i zařízené nábytkem, což možná je tak trochu na škodu. Ale popořadě. Začnu u koupelny. Za mě OK. Umyvadlo, splachovací WC, poměrně pohodlný sprchový kout. Ložnice jsou vybaveny postelemi. V jedné je manželská, v dalších dvou jsou postele rozděleny. Nechybí úložné skříně. Tak jako koupelna jsou i ložnice a ostatně celý interiér mobilheimu ve světlých barvách.

Pozornost si zaslouží kuchyně. Tak je majstrštykem celého domku. Žádné vybavení nechybí a podařilo se zde umístit i praktický, pracovní ostrůvek. Obývák je velký a je vybaven podle vkus obyvatel ze země původu. Jedním slovem hrůza. Což ale umožní novým majitelů, si ho zařídit moderně a podle svých představ.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup