Někdy je to zlo!!!

„Dnes v noci ve vesnici, která má pouhých tisíc obyvatel se stala neuvěřitelná věc. Uprostřed pole se objevily záhadné obrazce.“ A takto mnohdy zní zprávy na internetu. Rozjedou se debaty o tom, zda-li to mohly být existence z vesmíru. Následně přibydou další informace o tom, že shodou okolností na tom samém místě kdysi byl pravděpodobně pohřben nějaký válečník. Už o tom začnou mluvit i v televizi a rozebírá se to všude. A všichni vědí, že je to pravda, protože někdo to řekl a vyskakuje tato informace kdekoliv je to možné. Už se téměř nikdo nepozastaví nad tím, že onen obrazec je třeba jen vyježděná cesta od traktoru, ať už náhodně nebo cíleně. Prostě a jednoduše, když se o tom mluví, tak je to pravda.

hledání na internetu

Takto je mocný internet. Mnoho portálů je nedůvěryhodných, ale umí ty informace podat, tak aby se věrohodnými staly. Ano narážím tímto textem na aktuální dění. Všechno má dvě strany – jen  je otázka, zda chceme vidět obě nebo jen tu, která se nám líbí více. Mnohdy se totiž špatně poslouchá, že by to mohlo být jinak než prezentují v různých mediích. Uvnitř to vypadá jinak než na povrchu.

Vše je jinak než vypadá

Litujeme lidi, kteří na tom jsou očividně špatně. Napadlo vás, že možná si za to můžou sami. Haníme lidi, kteří ubližují. Možná se jen brání. Není vše čisté, co je bílé. Mít názor na tuto situaci je velice těžké, složité. Proto není na místě házet každého do jednoho pytle. 
Jedno můžeme udělat všichni – pokud nemohu pomoci, myslím tím reálně přispět ke zlepšení, tak nevykřikuji do světa, že to či ono je špatné. Kdo může s čistým svědomím říci, že dělá vše správně. Mým usouzením je, že nikdo. Jelikož pro každého z nás je správná věc nastavená jinak. Takže můžu sdílet svůj názor, ale nemohu ho nikomu vnucovat. Nemohu po nikom chtít, aby zastával stejné ražení jako já. Jediné co mohu je předat další informace a být tolerantní vůči jinému názoru. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup