Hypotéku si můžete sjednat na libovolnou nemovitost, vhodný je i pozemek

Odmítli vás v bance a vy nezbytně potřebujete půjčku, protože nemůžete déle čekat a peníze musíte mít nutně co nejdříve? Sjednejte si nebankovní hypotéku, protože s tou budete jistě ve všech směrech spokojeni!
vysypaná váza
Velkou předností takové nebankovní hypotéky je to, že ji můžete získat velice rychle bez zbytečného čekání a peníze tak můžete mít v kapse již během několika málo dní. Pokud si zvolíte expresní čerpání, tak dokonce už v den podpisu smlouvy, což vám nikde nikdo jiný nenabídne. Je to dáno především vstřícným a pohotovým přístupem nebankovní společnosti, která vám nebude klást do cesty překážky, ani nebudete hledat zbytečné důvody, proč by vás mohla odmítnout. Nebudete muset vyplňovat stohy nesrozumitelných žádostí ani se nijak ponižovat. A protože se jedná o moderní instituci pro dvacáté první století, tak ani nebudete muset nikam chodit a vše vyřídíte pohodlně z domova přes internet. Jde pouze o to, vyplnit krátký a nenáročný online formulář žádosti o půjčku a přidat několik fotografií, kterými zdokumentujete stav nemovitosti, kterou použijete jako záruku za sjednanou půjčku. To je celé – jednodušší už to ani být nemůže, a ve srovnání s bankovní žádostí je vyřízení nebankovní půjčky procházkou růžovým sadem.
Zajímá vás, jakou konkrétní nemovitost musíte zvolit, abyste dosáhli na vysněnou půjčku? Máte obavy, zda vaše nemovitost bude vhodná či dostatečná záruka za půjčené peníze?
master karta a visa karta
Dobrou zprávou pro vás je jistě to, že můžete zvolit libovolnou nemovitost. Jde pouze o to, aby svou hodnotou korespondovala s výší částky, o kterou máte zájem. Může to být prakticky cokoli, takže úvěr si můžete sjednat jak na dům, tak na byt, a dokonce i na družstevní byt nebo třeba garáž, a možná je samozřejmě i hypotéka na pozemek. Počítat musíte jen s tím, že můžete získat částku až do sedmdesáti procent aktuální odhadní hodnoty vaší nemovitost, proto pokud pomýšlíte na velkou sumu peněz, měli byste tomu přizpůsobit i volbu nemovitosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup