Barevné izolepy – nepostradatelný pomocník

Izolepa je vynález poměrně starý, za několik let oslaví sto let od svého vzniku, máte však alespoň představu, jak obtížný byl život v dobách před průmyslovou revolucí. Tento nenápadný a mnohdy opovrhovaný kus plastické lepicí hmoty je totiž zdatným pracantem, jež náš pohled na svět mění k nepoznání.
široká lepicí páska

Rychlé a flexibilní opravy

Potřebujete jednoduše a hlavně bleskurychle něco slepit, i když to může být třeba jen provizorium? Sáhnete do toho šuplíku s páskou, anebo po vteřinovém lepidlu. Lepidlo však často bývá zaschlé, anebo vám poleptá prsty a štípe do očí. S páskou naopak můžete kouzlit, jak se vám zlíbí, bez omezení.
lepící páska ve stojánku

Trocha kreativity neuškodí

Skleněné a porcelánové střepy – rozbil se vám hrnek nebo sklenka a na podlaze jsou mimo jiné i ty velmi jemné kousíčky, které se špatně zametají na lopatku a vysavačem mohou projít skrz naskrz a pak byste je mohli dokonce vdechovat. Opět vyprostíte z úkrytu transparentní nebo barevnou izolepu a na ni se i ty nejmenší střípky zaručeně přilepí.
Zvířecí chlupy – čištění zvířecích, zvláště kočičích chloupků je někdy nezáviděníhodné. Z některých problematických tkanin a různých záhybů je snadno odstraníte právě tímto způsobem. Efektivně a rychle.
Pořezání nožem – příprava pokrmů se někdy bohužel neobejde bez řezných ran. Jestliže vám právě došla náplast, stačí pouze kousek kuchyňského ubrousku nebo tamponu z vaty, který přelepíte lepicí páskou.
Tkaničky od bot – když se uvolní plastová koncovka z tkaničky a ta se roztřepí, je to patálie. Stačí koncovku nahradit smotkem z lepicí pásky a máte po starostech.
Zaneřáděná klávesnice – když vás chytne čisticí amok a přijde na řadu zašpiněná klávesnice, nemůžete ji jednoduše vhodit do pračky. Musíte postupovat opatrně a k tomu právě izolepa poslouží dokonale. Nalepí na sebe chloupky, drobečky, prach, kožní maz, zkrátka všechno nežádoucí, co mezi klávesy nepatří.