Správné oblečení je základ

Bez ohledu na to, jaký sport či volnočasovou aktivitu provozujete, bez kvalitního sportovního oblečení se těžko obejdete. Vzhledem ke kvalitě a funkčnosti našeho sortimentu se tato investice vyplatí, a to na velmi dlouhou dobu.

rozzlobený muž

Vřele Vám doporučujeme zařadit do Vašeho šatníku náš jedinečný kousek, kterým je vyhledávaná a zákazníky velmi oblíbená mikina craft. Její jedinečnost podtrhuje fakt, že má dvě vrstvy, přičemž druhá vrstva funguje jako dokonalá tepelná izolace. A jak to vypadá v praxi každodenního nošení? Vaše tělo udržuje v příjemném teple a současně Vás zbavuje přebytečného tepla a vlhosti, kterou odvede díky své prodyšnosti do okolního prostředí. Tím, že napomáhá odpařování potu. Nic Vás již nebude studit a nebudete následně nechtěně nachlazeni. V neposlední řadě pak mikina nepříjemně nezapáchá.

Narozdíl od běžných oděvních materiálů mají tyto látky celou řadu specifických vlastností, jako například to, že jsou rychleschnoucí, antialergenní, pružné, elastické, velmi lehké, kompresní atd. Z toho důvodu jsou velmi pohodlné a velice oblíbené.

Nabízíme různé druhy mikin i dalšího oblečení dle použití (sportovní, volnočasové, pro aktivní pohyb, pro tréninkovou činnost nebo pro běžné nošení). Velikou devizou našich mikin, kterou ocení především sportovci, jsou odlehčené panely v potících zónách. Tyto panely zaručují maximální ventilaci a pohodlí, a to jak u zateplenějších modelů tak i u tenčích typů.

barevné mikiny

Než se vydáte do přírody nebo než začnete aktivně či rekreačně sportovat, dobře si připravte to správné oblečení, které se Vám stane neodlučitelným parťákem. Navštivte naše webové stránky či vzorkovou prodejnu nebo se můžete poradit na naší informační lince, kde Vám rádi a ochotně poradíme, když si nebudete vědět rady.

Věříme, že se staneme součástí Vašeho aktivního sportovního i nesportovního žívota. Těšíme se na Vás!