S kvalitní žárovkou do auta dojedete do cíle bezpečně

Někdy se to opravdu sejde, že by jeden za volant ani nesedl! Ale jak to máte udělat, když se z práce domů dostat musíte. Za volant usednout prostě musíte, ať chcete, nebo ne. Máte-li kvalitnížárovky do auta, potom se nemusíte zase tolik obávat!
Každý řidič dobře zná rozmary přírody, když se sejde večer s deštěm, kdy se všechno leskne od světel protijedoucích vozidel. Míhají se stíny, které občas můžete považovat za postavy lidí. Nebo i zvířat, která se mohou celá zmatená na silnici objevit. V takovém marastu se jezdí vážně špatně.

kolona

A řidič musí předpokládat nepředpokládatelné. Je v danou chvíli přece jen silnější účastník silničního provozu, než třeba chodec.
Právě proto musí mít své vozidlo opatřeno takovými žárovkami do auta, které nezklamou a viditelnost vylepší! A nejen to. Musí být připraven také na to, že mu jedna z nich přestane svítit. A to je pak v takovém nečase fatální průšvih. Ovšem ne v případě, když má v pořádku i náhradní sadu.

Zachovejte pravidlo o viditelnosti.
Za každou cenu musíte zachovávat a ctít pravidlo o tom, že musím, jako řidič dobře vidět za každých okolností. Ale také musím být, jako řidič za každých okolností být viděn ostatními účastníky silničního provozu.

A co znamenají ty všechny okolnosti?
Tma, mlha, déšť a nenadálá přítomnost zvířat, chodců nebo cyklistů na silnici.
· Představte si, že byste musel náhle přibrzdit, ale Vaše brzdová světla by se nerozsvítila? Co řidič za Vámi? Než by zjistil, co se stalo, reagoval by pozdě. Raději nedomýšlet následky. Jak by se Vám hodily kvalitní autožárovky, viďte?
· Nebo směrová světla? Řidiči neuvidí Váš úmysl změnit směr jízdy. Nepříjemná situace pro silniční provoz. A k tomu, aby nastal zmatek, a nárazem zmačkané plechy karosérií stačí jedna nefunkční žárovka do auta!

světlo ford

· Ani neosvícená palubní deska není nic příjemného. Kontrolka paliva, vody, nebo jiné osvětlení na desce si říká o pěkný průšvih. Chtělo by se Vám snad zastavit na opuštěné silnici uprostřed lesa jen proto, že palivo došlo?
Myslete hlavně na to, abyste měli v autě kvalitní žárovky, které Vám pomohou v prevenci silničních karambolů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup