Letní těhotenská móda a celebrity

Opravdu je tomu tak. Ženy, které jsou v očekávání, doslova vyžadují dostatek všelijakých věcí, které by vypadaly pěkně. I těhotné ženy se prostě chtějí líbit. Rozhodně jsou na tom jinak známé zahraniční hvězdy, kterým se nakupuje mnohem lépe. I u nás ale existují obchody, kde se dají nakoupit pěkné oblečení pro budoucí maminky.

těhotná v prádle

Vhodné jsou například šaty, které jsou poseté kvítky. Můžete samozřejmě nosit i modely, které jsou více formální nebo jsou naopak sportovní. Inspirovat se můžete Nicky Hiltonovou, která ví, co těhotným ženám sluší. Je potřeba se inspirovat mladistvým stylem. Šaty je navíc možné doplnit o nějaké ty sluneční brýle nebo netradiční doplňky, které vám budou jistě více než slušet.

Šaty pro těhotné ženy lze jednoduše pořídit v obchodech, jako je New Yorker nebo C&A.

Znáte Olivii Wildeovou? Pokud ne, pak byste to měli rychle napravit. Takhle žena je totiž velmi známá herečka, která před těhotenstvím měla postavu modelky. Kila jdou na ni tedy mnohem více poznat. Svůj stav se rozhodla vyřešit nejen pohodlnou ale také volnočasovou módou. Není třeba oblékat pouze šaty, ale také kalhoty. Sukně je možné vystřídat za lacláče. Pamatujte si, že v jednoduchosti je skrytá krása a že méně je někdy více.

Takové volnější oblečení je možné pořídit v obchodech, jako je Zoot nebo H&M.
manžel těhotné

Určitě ale znáte Megan Fox. Této herečce rozhodně žádné těhotenství na kráse neubralo. Co se týká módy, vždy šla s aktuálními trendy. Je jen třeba se toho nebát. Oblečení ve stylu Megan můžete nakoupit v Lindexu.

Něco podobného by se dalo říct o manželce známého herce se jménem Alec Baldwin. Stejně jako Megan vsází na aktuální trendy.

Jestli je něco, co každé těhotné ženě sluší, pak jsou to těhotenské šaty, které jsou v barvě modré nebo černé. Pokud jsou ještě navíc vzorované a mají odhalená ramena, pak nešlápnete vedle.

Nebojte se experimentovat i vy. Uvidíte, že i v těhotenství lze být originální.