Jana Háteová

Práce přes internet je opravdu někdy nebezpečná, protože se fyzicky třeba nikdy neuvidíte ani se svým nadřízeným, takže důvěra není úplně na vysoké úrovni. Někdy je ale dobré svěřit se do rukou nějaké firmy, která je ověřená a můžete jí věřit. My jsme právě ta firma, která všechno bere vážně, a snažíme se, aby se naši zaměstnanci měli opravdu dobře a dostali všechno to, co jim bylo slíbeno. Neslibujme vám žádné astronomicky vysoké výdělky. Vy sami si budete moci za to, kolik si vyděláte dle toho, jak budete pracovat, kolik toho uděláte a jak se budete snažit. Samozřejmě že to závidí i na vašem čase, to chápeme. Hned si zvolte sami, jestli by se vám to mohlo líbit. Projděte si recenze, které jsou na internetu i na našich stránkách. Nebojte se a vydělejte si peníze.

vánoční ozdoby

  • My vaši pomoc potřebujeme, protože nabízíme ruční výrobu dekorativních ozdob a to hlavně přes Vánoce, protože si u nás objednávají na zakázku ozdoby velké firmy a potřebujeme lidi, kteří je vyrobí, a chceme, abychom zachovali ruční výrobu, protože ta má v dnešní době opravdu velkou cenu a význam, když většinu lidské práce v dnešní době nahradili stroje. Je dobré trochu zachovat staré obyčeje a zvyky. Jana Háteová zodpoví všechno, co potřebujete zjistit, Napište jí nebo zavolejte.

spokojená žena

Recenze

Spousta lidí nevěří práci přes internet, proto se snažíme, abyste opravdu si byli jistí, že nejsme žádní podvodníci, protože tohle my rozhodně neděláme. My potřebujeme vás a vy když hledáte brigádu, tak zase potřebujete někoho, kdo vám nabídne práci. Přečtěte si příběhy našich velice věrných lidí, kteří pro nás dělají třeba i dlouhá léta a už mají všechno v malíku. Jsou to maminky, studenti, babičky, tetičky, ale také i muži. Nemusí to být jenom ženy. Je dobré se nějak zaměstnat a to hlavně v důchodu, kdy peníze nejsou nijak extra vysoké, a je dobré si přivydělat.