Kruhový tvar trampolíny má doslova magický efekt

O trampolínách se toho navykládá, od zdravotních přínosů samotného hopsání až po bezpečnostní prvky, kterými musí být toto specifické náčiní obdařeno. Lidé si však neuvědomují jednu zásadní věc. Z pohledu Feng-Shui, a nejen odtud, lze vypozorovat, že se jedná o energeticky nabité pole. Tím je totiž cokoliv na volném prostranství ve tvaru oválu nebo kruhu.
hopsání na trampolíně.jpg

Co lze s trampolínou provádět

· Skákat – to je asi to první, co vás napadne. Vždyť ji výrobce k ničemu jinému také nevytvořil. Možná vám bude připadat nepatřičné mít doma takové obrovské náčiní o průměru větším než tři metry, aby bylo ryze jednoúčelové . Vězte, že nejste sami, kdo se na dopadovou plošinu posadí, a začne usilovně přemýšlet, jaká další využití pro ni objevit.
· A máme tu další způsob – sedět a meditovat. Při meditaci se můžete jen lehce pohupovat na pružné podložce, anebo sedět se zkříženýma nohama, případně bosá chodidla vkládat za hlavu, pokud to umíte, nebo se jen pohodlně stočit do klubíčka. Děti to na jejím povrchu dělají běžně, protože jsou tu v bezpečí, navíc metr nad zemí, odkud mají přehled, co se kolem nich děje. Trampolína – to je jedno obrovské soukromí.
· Ležet a číst si – jak zpívá Karel Zich, s rukou za hlavou tu lze usínat skutečně s představou, že jsme čísi.
· Opalovat se – ideální místo na slunění, navíc velmi pohodlné, rozhodně lepší, než houpačka. Pohupujete se, jak se vám zlíbí, nikde nic netlačí, nemusíte ležet na nepohodlné dece na trávníku, nepotřebujete pod sebou neprodyšnou karimatku, na kterou se propocení nejspíš přilepíte.
· Rande – rande na trampolíně, vskutku originální způsob, jak si hledět tváří v tvář. Pozvěte svou partnerku na šálek kávy nebo čaje na ploše o průměru 457 cm a máte jistotu, že budete mít dostatek soukromí a pohodlí. Rozhodně tento neformální způsob vyjádření náklonnosti váš vztah prověří. Už jste to někdy vyzkoušeli? Odrazová plocha ve tvaru kruhu totiž působí jako energetické pole.
skok na trampolíně.jpg
· Dětský domeček – děti milují především netradiční tvary svých příbytků, a jestliže jim přes tento kruh přehodíte stanovou nebo krycí plachtu, budou si v něm jistě rády hrát.
· Peřiny – a pokud zrovna větráte peřiny na slunci, máte ideální příležitost postavit je někam, kde je povrch stabilní, relativně velký, rovný a čistý.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup