Holčičí vozítko si vaše dcera zamiluje

Máte doma princeznu, které byste chtěli splnit každé jedno přání? Rodiče holčiček mají zpravidla tendenci rozmazlovat něžnější pohlaví o něco více než kluky. Není se čemu divit, protože jsou ženy už od malička velmi křehké a roztomilé bytosti, kterým nelze odmítnout žádný jejich požadavek.
Jestli jí však chcete udělat radost v době narozenin a potěšit ji i jiným druhem hračky, než kterou už vlastní, zaměřte se na výběr prvního vozítka.zvonek na kole

Odrážedlo milují i holky

Jízda na kole nebo na prvním odrážedle není oblíbenou aktivitou pouze malých raubířů. I holky si chtějí dopřát pohodu a radost z jízdy a vlastnit kolo, které bude samozřejmě pohádkově růžové. V naší nabídce nalezete odrážedlo pro holčičky, kterým se trefíte do vkusu i vaší malé princezně. Nejenže je vyrobené z kvalitního a pevného materiálu, jakým je dřevo, ale nalezete na něm i motiv květin, které žádný kluk neocení, ale každá správná dívka jich naprosto zbožňuje.
Toto růžové vozítko disponuje i šikovným nastavením sedadla, které lze přizpůsobit věku a velikosti vašeho dítěte. Jedná se tedy o rostoucí kolo, na kterém se bude odrážet několik let a užívat si tak přirozenou radost z pohybu.dítě na odrážedle

Dřevěné a jedinečné

Na rozdíl od kovových odrážedel je to dřevěné v něčem výjimečné. Nepodléhá korozi, je stabilní a dítěti tak umožňuje jezdit s lehkostí a bez komplikací a rovněž nezmění svůj vzhled ani tvar.
Výjimečné jsou na něm i doplňky, jakými jsou praktický zvonek nebo malý batoh v přední části, který je umístěný na řídítkách. Nemějte obavy z toho, že by vaší dceři nějakým způsobem bránil ve výhledu nebo zatěžoval její jízdu nadměrnou váhou. Právě naopak, je vhodný pro nošení všech nezbytností, a to nejen hraček, ale třeba i drobného občerstvení a pití nebo dokonce oblečení.
Koupi prvního vozítka tedy nepodceňujte a dopřejte vaší dceři pouze to nejlepší, které je na trhu.