Co by mělo obnášet levné stěhování Praha

Termín zakázky musí být platný – serióznost firmy podtrhuje i fakt, že se na předem stanovený termín můžete stoprocentně spolehnout. Samozřejmě, že mohou nastat nepředvídané okolnosti, ale ty je třeba včas konzultovat, a to se týká obou stran. Pro solidní stěhovací firmu je však vždy smluvený termín a čas závazný.balení věcí do krabic
Každé řešení je jedinečné – neexistuje univerzální způsob, jak řešit stěhování, a pokud se tím některá firma řídí, zpravidla to nedopadne dobře. Jednou ze zásad profesionality v tomto oboru je uvědomění si jedinečnosti každé akce a individuální přístup ke všem klientům.
Konzultace a případná prohlídka – objednávka stěhováků se vždy odvíjí od prvního dojmu, který na klienta udělá majitel nebo zástupce firmy už v okamžiku prvního kontaktu. Pro všechny profesionály v tomto oboru je velmi důležité lidem naslouchat, vycházet vstříc a také svým způsobem uklidnit obtížnou situaci, kterou bezesporu každé větší stěhování je. Součástí seriózního přístupu je také prohlídka v místě stěhování odborníkem a stanovení harmonogramu postupu celé akce. Bez vzájemné důvěry a ochoty a bez profesionálního o přístupu se zkrátka tato práce provádět nedá. V tomto oboru je také velká konkurence a zklamaný zákazník je to nejhorší hodnocení, které může stěhováky potkat.kresba stěhovacího vozu
Práce na klíč – většina služeb se týká přemístění věcí a součástí mnoha zakázek je i přípravná fáze balení, rozmontování nábytku, instalace spotřebičů a vystěhování velkých a těžkých předmětů, jako jsou dlouhé role koberců a starožitnosti. Objednat lze však i komplexní službu od A do Z, tzv. na klíč. Předáte pouze klíče od obou bytů a vše naložíte na bedra stěhovací firmy.
Pojištění – součástí levného stěhování Praha Odnes to.cz je dnes již standardně pojištění, takže po ukončení akce a zjištění závad, poškozených a zničených věcí přichází na řadu fotodokumentace a záznam o škodě a její proplacení pojišťovnou. To je výhodné ve srovnání se stěhováním svépomocí, kdy vše provádíte výhradně na své vlastní riziko.