Cesta k harmonii těla

Určitě většina lidí zaznamenala pojem kolagen a má jakési povědomí o jeho blahodárném účinku na lidský organizmus. Málokdo už ale ví, že bylo již popsáno okolo 30 druhů kolagenu. Každý tento druh kolagenu se liší v cílovém určení a typu podpory, či léčby lidského organizmu. Naše společnost nabízí široký sortiment kolagenů, ale dnes bychom se rádi zmínili o kolagenu typu 1, zde vám přinášíme webový odkaz k dalším informacím o zmíněném kolagenu typu 1. Tento kolagen je z 90 %, nejběžnější kolagen v lidském těle, nachází se v pokožce, pojivových tkáních a kostech. Kolagen, není něco, co by v lidském těle mělo trvalou formu, ale musí se regenerovat a obnovovat.

nehty

To se děje, jak uvnitř buněk, tak i vně. Rozhodně se nechceme pouštět do chemicko anatomických rozborů a raději si připomeňme blahodárný vliv kolagenu na lidské tělo. V lidském dospívání je tělo schopno, samo si vytvářet kolagen, ale již okolo 25 roku, je vývoj tvorby kolagenu v těle ukončen a je vhodné ho doplňovat. Kolagen má blahodárný vliv a brání stárnutí organizmu, je velmi vhodný jako prevence, proti tvorbě celulitidy a vrásek a o jeho blahodárném vlivu na klouby a kosti, je všeobecná známost. Méně známý je i pozitivní vliv, na růst a kvalitu vlasů a nehtů.

kolagen

Díky našim výrobkům, není již použití kolagenu vyhrazeno specifickým skupinám společnosti, jako profesionálním sportovcům, ale je vytvořen, aby sloužil, jako léčebný i preventivní prostředek pro širokou populaci. Rádi bychom varovali, před prodejci a výrobci, kteří neuvádějí původ vstupních produktů, a tyto výrobky nejasného původu bychom to nedoporučili. Naše výrobky jsou jasně popsány, popsány jsou i vstupní produkty a jejich původ a za samozřejmost považujeme, že jsou opatřeny certifikáty FSSC (bezpečnost potravin), HACCP (analýza rizik ve výrobě), ISO (certifikát jakosti). Jsme neskromně přesvědčeni, že s šíře naší nabídky si vybere skutečně každý a nezbývá, než popřát hodně zdraví s výrobky od nás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup