Cena různé viagry

Když jsem pracovala ve zdravotnictví v lékárně, tak jsem si říkala, jak ty léky jsou opravdu hodně drahé. Všechny léky a jejich cena šla tak nahoru, že jsem si říkala, že když člověk je nemocný, tak ho to možná přivede i ke krachu. Taky jsem si říkala, že jsem si vzpomněla na babičku, jak vždycky říkala, že člověk v dnešní době vůbec nemá nárok marodit. Protože ten, kdo je nemocný, tak to znamená, že je bohatý. Protože je opravdu tolik léků, které jsou tak drahé, že se je opravdu normální člověk nemůže dovolit. Proto jsem řekla své mamince, jak by to dělala, kdybychom třeba jedna z nás onemocněly a neměly bychom vůbec na léky.

Léky jsou drahé.

Moje maminka se zhrozila a říkala, ať nemaluj čerta na zeď. Tak jsem si řekla, že má pravdu a raději jsem se tím už nezabývala. Později, když jsem už pracovala v lékárně dlouho, tak za námi poslední dobou chodili pánové, kteří se zajímali o viagru. Jenomže nejzvláštnější na tom bylo, že je zajímala hlavně cena viagry. Protože pánové říkali, že na internetu u a jiných lékárnách jsou ceny viagry taky vysoké, že jsem to ani nevyplatí. V duchu jsem se musela smát, protože mi hned přišlo na mysli, že asi mají opravdu drahý sex. Proto pánové u nás v lékárně hlavně hledají nízkou cenu viagry, kterou si potom moc rádi zakoupí.

Muži užívají taky viagru.

A potom jsem dostala takový malý nápad. Zauvažovala jsem nad tím, jestli bych nenapsala našemu dodavateli v lékárně, ale nakonec jsem si to rozmyslela. Chtěla jsem totiž poprosit vedoucí, jestli nejsou třeba nějaké levné náhražky viagry, aby cena viagry nebyla tak vysoká. Vždyť pánové v důchodu by si ji pak taky asi nemohli dovolit. A podle mě by to byla velká škoda. Cena viagry je prostě taková, jaká je a nikdo s tím nic nenadělá. I když podle mého názoru by se někde za nitky samozřejmě zatahat mohlo. I když by to možná bylo i velmi složité.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup