Boty pro jaro, léto 2018


Lesk jako blesk
Pokud máte rádi vše, co se třpytí, budete mít jistě radost, protože stříbrné boty budou v následující sezóně hitem číslo jedna. A je naprosto jedno, zda sáhnete po lodičkách ve stříbrné barvě, anebo stříbrných teniskách. Vždy budete doslova zářit jako hvězda.
módní lodičky s výšivkou
Nášivky
Nášivky se z oblečení přesouvá také na boty. Tento našívaný trend se přemístil na tenisky, slip-ony, anebo botasky. Boty s nášivkami jsou nejenom originální, ale i neotřelé. Navíc si tyto trendy boty můžeme vytvořit i sami doma.
Extravagance
Lodičky, které se v roce 2018 dostávají na svět, budou plné nápadných květin různých velikostí a barev, zejména špičku boty pak zdobí nápadné květiny. Nejedná se však pouze o komponenty kytiček, v obchodech by se měly objevovat na botách také různé:
· mašle
· spony
· peříčka
lodičky s otevřenou špičkou
Temperamentní espadrilky
Espadrilky jsou boty, které byly vytvořeny v prosluněném Španělsku. Nyní se tyto pohodlné botky těší oblibě a slaví úspěch téměř na celém světě. Tyto boty totiž mají velice univerzální využití. Můžeme v nich jak do práce, tak na pláž, nebo i ven s přáteli. Espadrilky jsou obuv velice pohodlná, ležérní, a přitom stylová.
Šněrování
Velkým hitem na botách nadcházející sezóny jsou různá zajímavá a originální šněrování. Když budeme lodičky, anebo boty na klínku obouvat, bude sice velmi pracné dlouhé šněrování zavázat, ale tyto boty vypadají opravdu efektně.
kožené polobotky
Dřeváky
Dřeváky máme na výběr ty klasické, ale i sandálky s dřevěným podpatkem a volnou patou. Tato stylová obuv sluší téměř každému. Navíc vypadají dobře s kalhotami i sukní.
Mokasíny
Tyto boty byly oblíbené v sedmdesátých letech, a nyní se zase vrací. V obchodech jsou dostupné v mnoha různých barvách, ale také s různě vysokými podpatky. Výhodou mokasínů je, že jsou poměrně pohodlné a sluší téměř každému. Každopádně je však lepší sázet na světlejší odstíny této obuvi, v černé mohou boty vypadat poněkud robustně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup