Praktický doplněk do dětského pokoje i do klubovny

Každý, kdo má doma zapálené fotbalové fanoušky, ví své. Mnozí z nich sami dokonce fotbal aktivně hrají, jejich pokoje zdobí spousta trofejí v podobě pohárů, dresů, šál, trumpet, nebo plakátů s jejich fotbalovými idoly zvučných světových jmen. Velké procento fandů se ale řadí mezi ty takzvaně pasivní, kteří podporují svoje mužstvo z barové stoličky svého klubu, nebo svých pohodlných obývacích pokojů, obklopeni horou občerstvení a množstvím pozvaných kamarádů.
Chlapec kopající do míče na fotbalovém hřišti
Po skončení přenosu se paní domu nestačí divit, jaká spoušť zůstala po tomto “sportovním utkání”. Nejhůře na tom bývá pohovka, plná skvrn od nápojů a mastných chipsů. Jak tedy nenápadně a navždy přesunout fotbalové fandy z vaší parádní designové sedačky na jiné místo? Pořiďte si domů sedací vak fotbalový míč, který ve výsledku ocení celá široká rodina. Tento vak je sešitý velmi pevnými stehy a jak jinak-má tvar fotbalového míče. Jeho náplň tvoří polystyrenové kuličky, které jsou uzavřeny dvojitým zajištěním. Výška sesednutého vaku je cca sedmdesát centimetrů, a jako u většiny podobných výrobků, je zde možnost přidání, nebo odsypání náplně, což je velmi praktická záležitost. Na tomto vaku mohou děti i dospělí dosyta řádit nejenom při přenosech fotbalových utkání, ale vlastně i relaxovat po celý rok bez obavy, že výrobek ušpiní obuví, nápoji, či jídlem.
Siluety fotbalových fanoušků s míči
Vak je totiž vyroben z vysoce odolného PVC, takže snese jednak hrubší zacházení, ale jednoduchá je i jeho údržba. Nečistoty jednoduše otřete houbou, nebo hadříkem s trochou mýdla a vody. Využijte tedy naši zajímavou nabídku, která potěší všechny, kdo milují fotbal a vše s ním spojené. Navíc doladíte svoji domácnost, nebo klubovnu o zajímavý a originální doplněk, který budou vašim synům, manželům a dědečkům jistě závidět všichni kamarádi. Proč jim tedy neudělat radost?