Po vzoru francouzských dam

Také obdivujete šarm a eleganci francouzských dam? Tak už přestaňte závistivě koukat, můžete být také tak štíhlá, jako ony. Je to velice jednoduché. Francouzské stravování je velmi vyvážené a pomalé. Zakládá se na příjmu kvalitních proteinů a zeleniny. Ne, nebojte se, neradím Vám, abyste od teď chroupali mrkev jako králíci a zajídali jí hlávkovým salátem.
Mám pro Vás mnohem lepší řešení, s vyváženým poměrem vitamínů a minerálů i dostatečným množstvím proteinů. Jednoduše si zvolíte, zda máte raději sladké, či slané a my Vám připravíme jídelníček přímo Vám na míru. Naše proteinová dieta má tři fáze. V první fázi probíhá váhová redukce ve druhé váhová stabilizace a ve třetí probíhá fixace váhy. Jídelníček pro Vás bude samozřejmě obsahovat recepty pro všechny tři fáze.
salát s avokádem
Teď si asi říkáte, že to je sice krásné, ale jste příliš zaměstnaná na to, abyste mohla vařit třikrát denně jídlo dodržující proteinovou dietu, jen pro sebe, je to tak? Ani toho se nemusíte bát, protože jestli nechcete nebo Vám Vaše časové možnosti nedovolují vařit, nemusíte. I pro takové případy máme řešení. Můžete si u nás zakoupit řadu produktů, které Vám Vaši cestu za vysněnou postavou usnadní. Stačí přidat vodu a hned máte hotovou chutnou snídani, oběd, nebo večeři.
skleněná váha
Hubnutí můžete ještě urychlit mírným zvýšením pohybové aktivity. V práci použijte schody, místo výtahu. Do práce nebo z práce jděte pěšky, nebo alespoň část cesty. Také si můžete najít jinou činnost, jako jízdu na in-line bruslích, kole, jógu, pilates, zumbu, nebo pouze dopřávejte svému pejskovi delší a svižnější procházky. Pejsek bude jistě spokojený a Vy také. Pohyb Vám dodá endorfiny a mnoho energie.
S každým dnem, kdy dodržujete naší proteinovou dietu, jste o krok blíže k Vaší vysněné postavě. A Vaše okolí bude obdivné pohledy dopřávat Vám, ne jen ostatním.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup