Plastová obálka 60my pro odesílání textilu a papírových dokumentů

Vítaný pomocník pro e-shopy i soukromé osoby

Plastové obálky jsou opatřeny uzavíracím proužkem s lepicí vrstvou, která umožňuje naprosto diskrétní zabezpečení zásilky před zvědavci, lepidlo je natolik kontaktní, že spoj nelze rozlepit, aniž by zůstala obálka neporušena. Můžete tak tímto způsobem odesílat i důležité papírové dokumenty a předměty, které lze přehýbat, aniž by se poškodily, např. oděvy a textilní bytové doplňky.

schema obálky

Zabezpečí zásilku před vodou, vlhkostí a prachem – výchozí surovinou pro výrobu plastové obálky 60my je nízkohustotní polyetylen LDPE, který je naprosto netečný vůči vodě a vlhkosti. Pokud dobře obálku zalepíte lepicí vrstvou, případně ji ještě doplníte lepicí páskou, může zásilka i klidně plavat ve vodě. Přepravní společnosti se sice snaží předat zásilku v nepoškozeném obalu, ale ne vždy se to reálně daří dodržet. Chcete-li mít jistotu, že vaše zásilka dorazí na místo v pořádku, zabalte ji do plastové obálky a tu vložte do kartonové krabice.

tři obálky

Zdravotní způsobilost – veškeré obálky a sáčky se zipem a s uzavírací klopou lze z LDPE polyetylenu využít pro ukládání dětských hraček, dětského oblečení, ale i různých trvanlivých potravin. Dlouhodobými testy a mnohaletými zkušenostmi již bylo zjištěno, že jde o zcela bezpečné materiály, netoxické, které neuvolňují žádné nežádoucí chemikálie, ani nemají tendenci žádné chemické látky přijímat. Jsou netečné vůči zápachu a také samotné nezapáchají.

Plastová obálka 60my https://www.2pack.cz/obalky/plastove-obalky/plastove-obalky-balene-po-10ks-60-70-90my/plastova-obalka-60my-320x450mm je navíc velmi lehká a dobře skladná, je v tomto směru výhodnější než papírový karton, který se navíc nesmí nebo nedá přehýbat. Papír má také tendenci přijímat zápach a být vhodnou živnou půdou pro plísně a hnilobu. Plastové obálky lze také umývat a otírat vlhkým hadříkem. Rovněž není problém je popisovat lihovým fixem, který dobře odolává vodě a vlhkosti.