Najměte si uklízecí firmu do bytového domu


Čistota je základ každé domácnosti. Ale jak to bývá u bytových domů? Kde máte společné prostory. Bohužel, každý ten pořádek vidíme jinak. Někomu stačí pouze zametená podlaha a je to pro něj čisté. Jenom že ne vždy jsou všichni spokojeni. V bytových domech, jsou tak zvané služby na nástěnce a kolíčkem nebo jiným ukazovatelem si lidé předávají služby, kdo bude mít teda úklid. Většinou se střídají po týdnech, ale jak už jsem psala, ne každý je s úklidem spokojený. A tak kolikrát vzniknou mezi sousedy rozpory a pomluvy. Já chápu, že uklízení někoho nebaví, mám to úplně stejně, ale zase nebudeme bydlet ve chlívě, že ano.

uklid

Pokud jste ochotní se v bytovém domě domluvit, tak si můžete najmout nějakou solidní firmu, která vám bude chodit uklízet. Zaregistrovala jsem, že opravdu tahle služba funguje. Většinou zaměstnávají třeba maminky na rodičovské dovolené, které chtějí přilepšit do rodinného rozpočtu. Tak že se nebudete muset obávat, že to bude nějaká osoba, která svoji práci odflákne a problém bude stále stejný. Tuhle službu úklid bytových domů Praha určitě přivítají i starší lidé, kteří vy bytech bydlí. Chápu, že pro ně skákat po schodech s hadrem není zrovna lehké, tak že by jim to tu práci hodně ulehčilo.

úklid

Myslíte si, že tihle starší lidé nekonají služby? Ale ano, mám babičku, která bydlí ve městě ve velkém panelovém domě. A představte si, že oni to mají nastavené tak, že každý, kdo má ten týden službu tak i když bydlí v prvním patře, tak musí jít až do toho posledního. Panelák má osm pater. Tak že musí vytřít schody až od vrchu. Vytřít výtah a pak i sklepy, teda společné prostory. Bohužel, každý si tam hledí svého. Tak i takhle starší lidé, babičce je 85 udržují služby. A takhle, pokud by vyšla domluva na §klidovou firmu, tak by se neulevilo jen jí, ale určitě i spoustě dalších.