Linkbuilding – jak ho zvládnout?

Když chcete přimět vyhledavače, aby zobrazovali Vaše internetové stránky na předních příčkách výsledků vyhledávání, musíte pro to něco udělat. Jednou z věcí, kterou pro to můžete udělat je linkbuilding, budování zpětných odkazů na Váš web. To je jedním z ukazatelů, podle kterého vyhledavače Váš web vyhodnocují. Vyhledavače tím hodnotí důvěryhodnost našeho webu.
3d písmo

Budování zpětných odkazů funguje i tak nějak samo automaticky, když Váš web obsahuje hodnotný obsah, který se čtenářům líbí, ti na ně odkazují a sdílí náš obsah. Takové zpětné odkazy si můžeme domluvit například i s našimi odběrateli nebo klienty. Linkbuilding má velmi velký vliv na pozici ve vyhledavačích, některé zdroje uvádějí až sedmdesát procent. Ani sebelépe udělané stránky nemají bez budování zpětných odkazů šanci na úspěch.

A jak na něho? Získejte kontakt na autory webů se stejnou nebo podobnou tematikou, vybudujte si u nich důvěru a následně se můžete domluvit například na zveřejnění Vašeho článku na jejich stránkách, kde bude i odkaz na Vaše stránky. Další možností je odkazovat se ve svých článcích na odborné studie, uveřejňovat interview, registrujte se do oborových katalogů, sdílejte praktické informace, kupte starý web, uvádějte milá doporučení.

Další akcí, kterou si můžete v budování zpětných odkazů pomoci, je nalezení nefunkčních odkazů na stránkách konkurence a podobných webů. Tuto chybu jim oznamte, tím jim pomůžete a oni na oplátku pomohou Vám. Nehleďte příliš na množství zpětných odkazů, zaměřte se raději na jejich kvalitu.
postavička na puzzle

Kvalitní linkbuilding je opravdová věda, co se v začátcích pokazí, už není jednoduché napravit, proto se raději svěřte odborníkům z oboru, ti Vám velmi prospějí a pomohou Vám s vybudováním kvalitních a užitečných zpětných odkazů, které zaručí úspěšnost Vašeho webu ve vyhledávačích.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup