Vydělávejte na pohybu cen, ne na cenách samotných

Pakliže jsme již zkoušeli někdy investovat do nějakého zboží nebo jsme si investovali do nějakých akcií či cenných papírů, jistě víme, že rozhodující je pro nás cena. A vydělat můžeme, i když cena spadne dolů nebo když vyletí nahoru. Stačí jenom v pravý moment koupit a prodat. Mnohdy se tak stane, že nám jedna investice vydělá obrovský balík peněz, protože pokud držme dostatečně dlouho perspektivní investici, je jasné, že dříve nebo později se nám to vrátí – pokud se tedy trh nezmění natolik, že jakákoliv podobná investice bude rázem ztracena.

 

dices-over-newspaper-2656028_640

 

Opce jsou trochu něco jiného. Celá řada lidí se ptá na to, co je opce. My nabízíme jednoduchou odpověď, která byla prověřena léty zkušeností na trhu. Opce znamená, že investujete do pohybu cen, nikoliv do zboží či toho, co za tu cenu pořizujete. Tedy pokud víte, že banány půjdou s cenou dolů, investujete peníze a vsadíte na to, že půjdou dolů. Pokud poté skutečně klesnou, využijete opce a dostanete vyplacenou investici i s přirážkou. Pakliže půjdou banány nahoru, tak samozřejmě ztratíme investici a ještě proděláme. Jedná se o velice jednoduchý systém, který je ale bleskově rychlý a člověk musí nejen dlouhodobě sledovat všechny pohyby, musí zároveň být dostatečně reaktivní a mít dobré oko na trh. Samozřejmě obchodovat s opcemi můžete sami nebo pomocí brokera, který vám bude radit, kde peníze vložit a jak se zachovat, pokud dojde k nějaké nečekané změně. Jedná se o velice dobrý způsob, jak si můžete rychle třeba v průběhu několika hodin vydělat až dvojnásobek toho, co vložíte. Může se ale stát, že taky vložíte všechno a potom proděláte.

 

puzzle-2500328_640

 

Dávejte si taky pozor na to, že někteří brokeři chtějí vyšší procento z výdělků než jiní, takže dbejte na to, abyste si podrobně přečetli, co podepisujete a s kým se bavíte. Nikdy navíc nechoďte k brokerům se špatnou reputací, vždycky chtějte vidět výsledky a co možná nejlepší recenze, sami si i zkuste udělat průzkum na internetu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup